26 Nisan 2010 Pazartesi

BEN DE KADINLOG'DA YAZIYORUM


Kadınlog, Türkiye’nin yetenekli bayan kalemlerini bir araya toplayıp , Kadinlog.com üzerinden ilgili kullanıcılara , sevdiğine yapacağınız en güzel yemekten, o akşam giyeceğiniz en özel kıyafetten önce düşünen ve üreten kadınlardan hayata dair ipuçlarını paylaşma amacı ile kurulmuştur.

Bunun yanı sıra Magazin dünyasından Modaya, Güzellik sırlarından Kültür-Sanat’a ve beraberinde bir çok farklı kategoriyi kapsayan, her biri kendi kategorisinde uzman editörlerimiz tarafından oluşturulan makaleleri takip edebilirsiniz.

Dilerseniz kendinize özgün olan kategori altında, kendi yazılarınızı gönderebilir, kendi adınız ve imzanız ile Kadınlog ana sayfa da yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

Kadınlog, devam eden yayın hayatında, Gülse Birsel, Ayşe Arman, Yeliz Yeşilmen ve bir çok ünlü isimi konuk ederek kullanıcıları ile tanıştırmayı planlamaktadır.

Kadınlog’u güçlü kılan diğer faktörler ise, birçok yayın ve medya grubu ile ilişkili çalışmasıdır. İlerleyen günlerde ekranları başında olan kullanıcılarımız izledikleri magazin programlarında KADINLOG ismini görünce şaşırmaz umarım

HAYAT; Kadın ile güzel, KADIN; Kadınlog ile özeldir.

Arda Ahmetgil...
http://arda.ahmetgil.com/
-------------------


Bundan böyle diğer değerli arkadaşlarımla birlikte bende kadinlog.com'da olacağım.. Beklerim

Biz kim miyiz?

Fasulye..


1 yorum:

aktifmutfak dedi ki...

Seninle beraber aynı ekipte olmaktan mutluyum....İyi ki varsın...